دیجی کف تنها مرجع کامل کفسازی در ایران

  دیجی کف تنها مرجع کامل کفسازی در ایران

 

کفسازی

 

 

کفسازی چیست ؟

کفسازی به معنی عملیات اجرای کف مورد نظر با توجه به مشخصات مورد نیاز و کاربری آن می باشد .
برای مثال کف انبار دارویی باید تحمل وزن لیفتراک و بار آن را داشته باشد و در مقابل رفت و آمد وسایل نقلیه مقاومت سایشی خوبی داشته باشد و کاملا قابل شستشو باشد و بر اثر رفت و آمد گرد و غبار ایجاد نشود .
در کفسازی منزل مسکونی باید دوام و زیبایی و اجرای سریع و آسان در نظر گرفته شود و در کفسازی خط تولید صنایع غذایی مسایل بهداشتی ، طول عمر بالا ، قابلیت شستشو ، زیبایی و اجرای سریع مد
 نظر قرار گیرد . 
دیجی کف به عنوان اولین و تنها مرجع کفسازی در ایران با ارائه مشاوره رایگان و تامین بیش از 1000 محصول مختلف تخصصی کفسازی ، از برندهای معتبر به شما این امکان را می دهد که با توجه به کاربری پروژه خود مناسب ترین نوع کفسازی را انتخاب و هزینه های غیر اصولی و واسطه گری را کاهش می دهد .

وقتی صحبت از افزودنی های بتن و مصالح کفسازی صنعتی و چسب های کاشی و سرامیک میشه همیشه کارفرماها به دنبال جایی هستن که این مصالح رو با هم مقایسه و انتخابی هوشمندانه داشته باشند که هم از نظر کیفیت و هم قیمت بهترین محصول رو بخرن در همین راستا فروشگاه اینترنی دیجی کف در سال 1395 با تلاش جمعی از متخصصین حوزه آی تی و مهندسین عمران با هدف ارائه محصولات و خدمات کف سازی و افزودنی های بتن به کارفرمایان عزیز راه اندازی شد ، از دستاورد های این فروشگاه حذف واسطه گری و عرضه مستقیم محصولات کفسازی و افزودنی های بتن از تولید کننده و وارد کننده به کارفرماهای محترم می باشد که طبیعتاً منجر به دریافت مصالح کفسازی با قیمت های باور نکردنی می شود و از سویی دیگر با حذف هزینه های تبلیغات برای تولید کنندگان و وارد کنندگان محصولات کفسازی باعث سودآوری بیشتر و ارائه محصولاتی با کیفیت بالاتر و ارایه قیمت های منصفانه در فروشگاه می شود ، از دیگر مزایای فروشگاه دیجی کف امکان سفارش کلیه محصولات  مورد نیاز کف سازی های صنعتی و مسکونی به صورت یکجا و مقایسه بین محصولات کفسازی و افزودنی های بتن کارخانه های مختلف در هر زمان می باشد که باعث صرفه جویی در زمان و انرژی کارفرمایان محترم می شود .

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی پودری ، بر پایه سيمان و پرکننده های معدنی بوده که با افزودنی های پليمری، فرمول آن بهبود و چسبندگی آن کاملا ارتقاء یافته است . چسب کاشی پودری ، تنها با افزودن آب آماده مصرف می‌گردد. استحکام و مقاومت و چسبندگی بالا، کاربرد آسان، انعطاف پذیری در زمان کار ، عدم لغزش و زمان کارپذیری بالا ، از مشخصات دیگر چسب کاشی پودری به شمار می آید .

چسب کاشی خمیری ، مخصوص نصب کاشی بر روی کاشی ،کاشی روی سطوح سیمانی ، کاشی روی سطوح گچی و نصب سنگ نما، ساخته شده بر پایه رزینهای مصنوعی با کیفیت ، بدون وجود مواد مضر برای پوست که بهتر است قبل از قیمت به کیفیت آن توجه شود زیرا همواره چسب های کاشی خمیری تقلبی در بازار که کیفیت مناسبی ندارند چسبندگی لازم را نداشته و بعد از مدتی کاشی ها از سطح جدا می شوند که باعث زحمت مصرف کنندگان می شود ، در فروشگاه اینترنتی دیجی کف شما به راحتی می توانید چسب های کاشی از برندهای معتبر بازار را با یکدیگر مقایسه و خریدی هوشمندانه انجام دهید .

چسب کاشی و سرامیک

 

 

 

مرجع کفسازی صنعتی (بتن سخت و آرملات ) ، الیاف بتن و فوق روان کننده های بتن

آرملات ( بتن با رویه ملاتی )


​​​​​​​کفپوش بتنی با رویه ملاتی ( آرملات ) از دو قسمت بتن مسلح زیرین و مواد رویه ملاتی ( آرملات ) تشکیل شده است که حداقل عیار سیمان بتن زیرین 300 کیلوگرم در متر مکعب می باشد . مواد ملاتی ( آرملات ) نوعی کفپوش سخت صنعتی است که به عنوان لایه آخر روی بتن تازه مسلح و در ضخامت های 1 تا 2 سانتیمتر اجرا می گردد .​​​​​​​
( آرملات ) دارای مقاومت فشاری ، خمشی و سایشی بسیار بالایی است که حاصل استفاده بهینه از سنگدانه های معدنی در ترکیب با سیمان می باشد . مواد ملاتی ( آرملات ) از نظر اندازه دانه بندی به دسته های مختلف دسته بندی می شوند که نشان دهنده اندازه بزرگترین سنگدانه به کار رفته در آن دسته می باشد .

آرملات

 

 

بتن سخت

بتن سخت نوعی از کفپوشهای بتنی می باشد که متشکل از بتن زیرین و پودر پر مقاومت پاشیده شده بر روی بتن است که مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش و فرسایش دارد.
اجرای بتن سخت خشکه پاش (
dry shake ) بر روی بتن تازه انجام می شود. اگر زیر کار بتن قدیمی باشد باید ابتدا یک لایه از بتن به ضخامت حداقل 8 سانتیمتر روی بتن قدیمی ریخته شود و بعد از آن روی بتن تازه پودر بتن سخت اجرا شود در صورتیکه عمر بتن از 7 ساعت بگذرد به آن بتن قدیمی می گوییم .
بیشترین استفاده از بتن سخت در کف سازی های صنعتی است که با ترافیک
 شدید و به کارگیری ماشین‌آلات سنگین و سایش ناشی از آنها مواجه هستند . البته این نوع کفسازی با استفاده از رنگدانه‌های متفاومت و امکان شکل یافتن آن به اشکال مختلف هندسی به وسیله قالب‌های طرح دار (استامپی)،می تواند به عنوان یک کف‌پوش تزئینی  (Decorative)  نیز استفاده شود .

بتن الیافی

 

بتن الیافی از قابلیت جذب انرژی بالایی برخوردار است و تحت اثر بارهای ضربه‌ای به راحتی ازهم پاشیده نمی‌شود. شاهد تاریخی این فن‌آوری، کاربرد کاه‌گل در بناهای ساختمان به جاب الیاف بتن است. در واقع بتن الیافی نوع پیشرفته این تکنولوژی می‌باشد که الیاف طبیعی و مصنوعی جدید، جانشین کاه و سیمان جانشین گل بکار رفته در کاه‌گل شده است.

 بتن الیافی خواص مناسبی همچون شکل‌پذیری بالا، مقاومت فوق‌العاده، قابلیت جذب انرژی و پایداری در برابر ترک خوردن را دارا می‌باشد که متناسب با آن‌ها می‌توان موارد کاربرد فراوانی برای آن یافت. مقاومت فشاری فوق‌العاده بالا از بتن الیافی با استفاده از دانه‌بندی مناسب که به طور همگن مخلوط شده باشند، بدست می آید. از سوی دیگر، افزایش نیروهای کششی / خمشی، شکستگی و کنترل آسیب به طور عمده به دلیل تقسیم به طور تصادفی از فیبرهای تقویت کننده در اختلاط حاصل می‌شود. در نتیجه بسیاری از تحقیقات انجام شده روی بتن الیافی ، نشان می‌دهد که FRC در شرایط بارگذاری دینامیکی نسبت به سایر انواع بتن‌ها ویژگی‌های کنترل آسیب فوق‌العاده‌ای دارد.

 

فوق روان کننده ها ی بتن

فوق روان کننده های بتن با بالا بردن کاربری بتن و پایین نگاه داشتن درصد آب به سیمان در مخلوط بتن نقش بسیار مهمی در بالابردن کارایی و مقاومت فشاری و پایین آوردن ترک های عمیق در بتن دارند .

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها